We Speak Ukrainian

Україномовні Ділери Тойота в Чикагському районі

В Арлінгтон Тойота, ми пишаємося і раді, що можемо запропонувати нашим клієнтам унікальний досвід. Якщо ви українець і шукаєте україномовну ділерську Тойота для купівлі, або для сервісу вашого автомобіля, досить шукати, тому що Арлінгтон Тойота це Ваша місцева україномовна ділерська. Наші чудові співробітники пропонують нашім клієнтам різні варіанти мов, бо ми хочемо, щоб клієнтам було максимально комфортно і вони були щасливі, наскільки це можливо при роботі з нами. Якщо ви перебуваєте в Чикаго і шукаете новий або старий автомобіль, чи сервіс для обслуговування вашого авто, то приходьте до Арлінгтон Тойота.

Навіщо купувати Toyota Certified підтриманий автомобіль?

Якщо ви шукаете не нову, потриману машину, то сертифікована Арлінгтон Тойота з вживаних автівок Вам допоможе. Сертифіковані старі Тойота автомобілі, мається на увазі, що транспортні засоби отримали контроль забезпечення 160 пунктів якості, включаючи механічний і зовнішній вигляд ремонту. Сертифіковані вживані автомобілі Тойота, нехай заспокоюють Вас, тому що ново-старий автомобіль знаходиться в найкращому стані, бо він був ретельно перевірений. Інші переваги включають в себе 7-річний, 100,000-мильну лімітовану гарантію (powertrain warranty), 1-річний, 24-годинний план придорожньої допомоги і 12 місяців, 12,000 миль лімітовану повну гарантію на старий автомобіль.

Cервісний Центр Арлінгтон Тойота

Крім великих переліків нових і старих автомобілів, ми також пропонуємо великий відділ “по останньому слову техніки” так би мовити. Наші фахівці мають високу кваліфікацію, цілком здатні дати кращий доступний сервіс вашому автомобілю. Крім того, наш відділ обслуговування Арлінгтон Тойота також має колізію і центр по деталям і для всіх наших наявних послуг, ми пропонуємо нашим клієнтам можливість планувати зустріч онлайн. Ми завжди маємо сервісні пропозиції обслуговування, тому що ми прагнемо надати нашим клієнтам найкращі пропозиції в районі Чикаго. Якщо ви шукаєте сервіс в районі Чикаго, то приходьте в Арлінгтон Тойота і будьте впевнені, що ваш автомобіль отримає увагу яку потребує.