young couple purchasing car

 

Mówiacy po Polsku Dilerzy Toyoty w Chicago

Arlington Toyota jest twoim lokalnym Dilerem Toyoty z Polsko mówiacym personelem. W Arlington Toyota, rozumiemy, że język angielski nie jest językiem ojczystym każdego z nas i zakup pojazdu jest ważną decyzją i chcemy, aby nasi klienci mogli zarówno w pełni zrozumieć i czuć się komfortowo kupując pojazd od nas. Jeśli mówisz po Polsku i szukasz nowego lub używanego samochodu lub potrzebujesz serwisu, przyjedz do Arlington Toyota, bedziemy szcześliwi by ci pomóć.

Polscy pracownicy mówiacy po polsku w Arlington Toyota

Michael Oprzadek

Sales Consultant

847-485-1200 ext. 9237

Bio Wideo

 

Bob Bejda

Sales Consultant

847-485-1200

Bio Wideo

 

Karina Laskowska

Service BDC Team Lead

847-485-1200 ext. 9386

 

Dlaczego warto kupić Toyota Certified używany samochód?

Toyota produkuje wspaniale używane auta, jeśli szukasz używanego samochodu, rozważ kupno Toyoty. Używane pojazdy Toyoty, które są certyfikowane , przeszly przez 160 punktów inspekcji wliczajac inspekcje mechaniczna , wewnetrzna jak i zewnatzną, dzięki czemu masz pewność żę twój samochud zostal dokladnie sprawdzony i jest w doskonalym stanie.Dodano Korzyści z zakupu certyfikowanego używanego pojazdu Toyoty jest to, że Toyota oferuje 7-letnią, 100.000 mil gwarancje na silnik i transmisje, do 1 roku, 24-godzinny plan pomocy drogowej oraz 12-miesięcznym, 12.000 mil ograniczone wszechstronna i kompleksowa gwarancja samochodu ,

 

 

Arlington Toyota Centrum Serwisowe

Nasz serwis i nasi specjalnie przeszkoleni technicy oferują jedne z najlepszych usług w chicago i okolicach, można czuć się swobodnie wiedząc że Twój samochód jest pod opieką w Arlington Toyota. Wraz z naszym serwisem, mamy centrum czyszczenia samochodów i centrum blacharskie, wszystkim naszym klientom dajemy możliwosc umówienia sie przez internet. Mamy zawsze dużo promoscji, ponieważ traktujemy naszych klientów jak rodzine i chcemy byś dostal najlepszą cene w Chicago i okolicach.

 

2018 Toyota C-HR

Adjust Payment Terms ×

We want to help you find the perfect car that fits your budget. Please adjust the options below so we can estimate the most accurate monthly payments.

Estimated Credit Score or Interest Rate

Desired Loan Term (months)

How much will you put down?

All tax, title and vehicle registration fees are additional. See dealer for complete details.