young couple purchasing car

 

Mówiacy po Polsku Dilerzy Toyoty w Chicago

Arlington Toyota jest twoim lokalnym Dilerem Toyoty z Polsko mówiacym personelem. W Arlington Toyota, rozumiemy, że język angielski nie jest językiem ojczystym każdego z nas i zakup pojazdu jest ważną decyzją i chcemy, aby nasi klienci mogli zarówno w pełni zrozumieć i czuć się komfortowo kupując pojazd od nas. Jeśli mówisz po Polsku i szukasz nowego lub używanego samochodu lub potrzebujesz serwisu, przyjedz do Arlington Toyota, bedziemy szcześliwi by ci pomóć.

Polscy pracownicy mówiacy po polsku w Arlington Toyota

Michael Oprzadek

Sales Consultant

847-485-1200 ext. 9237

Bio Wideo

 

Bob Bejda

Sales Consultant

847-485-1200

Bio Wideo

 

Karina Laskowska

Service BDC Team Lead

847-485-1200 ext. 9386

 

Dlaczego warto kupić Toyota Certified używany samochód?

Toyota produkuje wspaniale używane auta, jeśli szukasz używanego samochodu, rozważ kupno Toyoty. Używane pojazdy Toyoty, które są certyfikowane , przeszly przez 160 punktów inspekcji wliczajac inspekcje mechaniczna , wewnetrzna jak i zewnatzną, dzięki czemu masz pewność żę twój samochud zostal dokladnie sprawdzony i jest w doskonalym stanie.Dodano Korzyści z zakupu certyfikowanego używanego pojazdu Toyoty jest to, że Toyota oferuje 7-letnią, 100.000 mil gwarancje na silnik i transmisje, do 1 roku, 24-godzinny plan pomocy drogowej oraz 12-miesięcznym, 12.000 mil ograniczone wszechstronna i kompleksowa gwarancja samochodu ,

 

 

Arlington Toyota Centrum Serwisowe

Nasz serwis i nasi specjalnie przeszkoleni technicy oferują jedne z najlepszych usług w chicago i okolicach, można czuć się swobodnie wiedząc że Twój samochód jest pod opieką w Arlington Toyota. Wraz z naszym serwisem, mamy centrum czyszczenia samochodów i centrum blacharskie, wszystkim naszym klientom dajemy możliwosc umówienia sie przez internet. Mamy zawsze dużo promoscji, ponieważ traktujemy naszych klientów jak rodzine i chcemy byś dostal najlepszą cene w Chicago i okolicach.

 

2018 Toyota C-HR